Németország megnyeri a 2014 -es világbajnokságot

Ezzel véget ért a 2014 -es világbajnokság, amelyen a csapatok emelt fővel, mások (köztük Olaszország) farokkal a lábuk között jöttek ki.

És Németország nyeri meg a világbajnokság kupáját, miután több csapatot mutatott meg, mint e cím magasságában, és egy kapust, Neuert, aki az egész torna egyik legjobbjának bizonyult. Brazília, a negyedik osztályba sorolt ​​és az elődöntőben legyőzött, 7-1, Joachim Löw együttese győzelmet énekelhet és ünnepelhet. Németország legutóbb 1990 -ben emelte a kupát Argentína ellen. Számukra ez a 4. győzelem a világbajnokságon, miután 8 döntőt játszottak.

Az első félidő 0-0-ra végződött, de Messi folyamatosan kereste Argentína kapuját, gólt (ismét Argentínából), de kiesett a játékból, és szűk menekülést kapott Boatengnek köszönhetően. Két perces sérülési idő Úgy tűnik, hogy Németország agresszívebbé válik a nagyobb labdabirtoklás ellenére.

A második félidőben jó kihagyott lehetőségek adódtak Argentínának és Németországnak egyaránt. Mindkét csapat azonban kiváló labdabirtoklást, minőségi megfogalmazást és egy nagyon érdekes játékot osztott meg, ami miatt ez az utolsó mérkőzés olyan játék lett, amely miatt a nézők bántak lélegzetvétel, és ez egyenesen a hosszabbításhoz vezetett, amely két fáradt csapatot látott, amelyek még a két félidő első végén semmivel zárulnak.
A második hosszabbításban Németország a 112. percben vezetést szerzett Götze jóvoltából, mesés játékkal, mint egy igazi bajnok. Egy olyan mérkőzés, amely végtelennek tűnt, de valóban két csapatot mutatott meg, amelyek megmutatták, miért érdemelték meg a döntőt.

Ezzel véget ér a 2014 -es világbajnokság, egy csapat, amely minden tudását megmutatta, játék után. És Olaszország? Csak remélni tudjuk, hogy bosszút áll 2018 -ban, Oroszországban.